חסכון באנרגיה

חסכון באנרגיה - יש דרך נפלאה להחזיר אהבה לסביבה
 
חסכון באנרגיה כבר מזמן לא נשמע לנו כמו ביטוי מוזר ותלוש מהמציאות המיוחס רק למעטי מעט. כיום, החשיבות של חסכון באנרגיה כבר ברורה לרבים מאיתנו, המחפשים אחר דרכים שונות להגיע למצב של חסכון באנרגיה ושל שמירה על איכות הסביבה, לחנך את ילדינו בנושא ולפעול לשם כך בעצמנו.
 
חסכון בחשמל בעזרת מערכות הבית החכם
המגמה הירוקה העולמית כבר מזמן הגיעה גם לישראל, ורבים מאיתנו מבינים כי בעזרת חסכון באנרגיה ושמירה על הטבע והסביבה נוכל ליהנות מאיכות חיים טובה יותר ולוודא כי סביבת החיים שלנו תהיה טובה ונעימה באותה המידה.
מערכת הבית החכם היא דרך נפלאה להבטיח חסכון באנרגיה מחד, וגם חסכון בעלויות החשמל מאידך. מערכת הבית החכם מאפשרת לנו חסכון באנרגיה במספר דרכים: היא מעניקה לנו את האפשרות לכבות ולהדליק את התאורה במצבים שונים על פי צרכינו מבלי לחשוש שמא שכחנו אור דולק בחדר רחוק או ביציאה מהבית, היא מאפשרת לנו תכנון קבוע של שעות התאורה בהתאם לשעות האור, כמו גם כיבוי והדלקה של המזגן, העלאה או הורדה של התריסים, הדלקה של דוד החשמל וכן הלאה, בזמנים הנוחים לנו.
 
חסכון בחשמל באמצעות בית חכם – כמה עובדות
כאמור, מערכת הבית החכם משתמשת בחיישנים, תרחישים מתוכנתים מראש ותזמון מאורעות התוצאה –
• שימוש בחשמל – רק לפי הצורך!
• הפעלת צרכני החשמל לפי לוח זמנים קבוע מראש
• הארכת כל חיי מוצרי החשמל בבית.
לדוגמא:
• בירידה ל 90% מזרם החשמל, תישאר רמת תאורה של 98%, אך זו תביא לחסכון באנרגיה של 9% ותאריך את חיי חוט הלהט בנורה פי 3.
• בהפחתה ל 50% מזרם החשמל, תישאר רמת תאורה של 80%, אך זו תביא לידי חסכון באנרגיה של 48% ותאריך את חיי חוט הלהט בנורה פי 4.
• "התנעה רכה" אלקטרונית מגבילה את השוק התרמי לחוטי הלהט ובכך מאריכה את אורך חיי הנורה פי 2.
 
מגמה ירוקה או צרכנות חכמה? כך או כך חסכון באנרגיה הוא יתרון!
אותו חסכון חיוני באנרגיה חיוני וחשוב הן בבית הפרטי והן במשרדים ובתעשייה. התקנה של מערכת בית חכם כוללת חשיבה ותכנון של תרחישי הפעלה מגוונים בהתאם לצרכים השונים של מי שמשתמש בחלל, וכך מערכת הבית החכם מאפשרת לך ליהנות מכל העולמות: מצד אחד ליהנות מפשטות של הפעלה המתבצעת בלחיצה קלה על מתג אחד השולט על התאורה, התריסים החשמליים, המיזוג, וכן הלאה, ומצד שני תורמת לך לייצר חסכון באנרגיה סביבתית ואישית גם יחד: אתה נהנה מחיסכון בהוצאות מיותרות על חשמל, והסביבה עצמה מרוויחה מכך אורך נשימה המאפשר לה להמשיך להיות ירוקה ובריאה עבור כולנו.
 
דומוס בתים חכמים תשמח לתת לכם מידע נוסף על חסכון באנרגיה ובנוסף, להתקין גם אצלכם מערכת בית חכם שתחסוך גם בעלויות החשמל!