ניהול תאורה לעסקים

ניהול תאורה לעסקים

ניהול תאורה
- היכולת להפעיל, לעמעם ולכבות רכיבי תאורה (בודדים או מעגלים שלמים) כתלות בזמן, הפעלה מקומית או הפעלה מרוחקת.
ניהול תאורה - מערכות ניהול תאורה מזהות ושולטות על רמות תאורה שונות ושילוב של צבעים ובכך מוסיפים לתאורה מימד דינמי.
היכולת לשינוי אוטומטי של העוצמה, הצבע והכוון של התאורה מאפשרים להגיע בכל רגע נתון לאווירה הרצוייה בכל חלל.
השילוב של התאורה הנכונה בכמות הנכונה במקום הנכון ובזמן הנכון מגבירה את ההנאה שלנו מהחלל בו אנו נמצאים מעלה את תחושת הרווחה ומגרה אותנו להיות פעילים.
מערכות ניהול תאורה יכולות לכוון את רמת האור בדיוק לכמות הרצוייה בכל חלל תוך התחשבות במקורות אור חיצוניים למערכת (אור שמש לדוגמה) ובכך מביאה לצמצום (לעיתים משמעותי) בצריכת החשמל
בנוסף להיבטים הטכניים והאדריכליים, היכולות של מערכות ניהול תאורה ממלאות תפקיד חשוב בתכנון מערכות תאורה באיכות גבוהה בגישה הוליסטית.

כל חלל גדול צריך מערכת ניהול תאורה חכמה!
  • מערכת תאורה לעסקים היא שיטה מצויינת לשלוט בתאורת העסק בלחיצת כפתור ולבחור את התרחיש המבוקש בכל אחת משעות היום ובכל אחד מהחללים הקיימים
    (לערב – אוירה קלאסית, רומנטית או אלגנטית, לשעות היום - הענקת מראה חדשני, נקי או מסוגנן). ניתן להפעיל בו זמנית, מספר רב של תרחישים המתוכננים מראש בקלות וביעילות.
  • מערכת ניהול תאורה לעסקים, בשילוב תכנון תאורה יעיל, תדגיש ותבליט את יתרונות המבנה, ותחסוך השקעה נוספת בעיצוב מחדש של המבנה.
  • מערכת ניהול תאורה לעסקים מהווה כלי שיווקי רב השפעה, המושך את תשומת ליבם של הלקוחות ומאפשר לכם ליהנות משדרוג תדמיתי משמעותי.
לחברת דומוס בתים חכמים, נסיון רב בהתקנת מערכות ניהול תאורה לעסקים (ניתן להכנס ולהתרשם מהפרויקטים אותם ביצענו).
מערכת ניהול התאורה, מבית חברת JoonYamg הקוריאנית, מאפשרת לכם לשדרג את המראה של כל חלל בבית ובבית העסק.
הנובו מאפשר לכם לשלוט באופן מלא על כל התאורה באמצעות שלט קומפקטי ופשוט, תוך נוחות מקסימלית, עיצוב מוקפד ואף חסכון בחשמל.